28 февруари, 2020

Радио

Еден од најубавите парови во Холивуд, Блејк Лајвли (32) и Рајан Рејнолдс (42) со нетрпение го чекаат денот кога нивното семејство ќе стане побогато за уште еден член. Познати како многу хумористични и забавни, Блејк и Рајан многу често се шегуваат на социјалните мрежи и ги забавуваат своите следбеници.

Сега канадскиот актер реши да ја изненади сопругата по повод нејзиниотроденден, а шегата се покажа толку смешна што многумина се прашуваат дали Блејк ќе му се одмазди.

View this post on Instagram

PokeMOM…. Out now.

A post shared by Blake Lively (@blakelively) on

Поточно, Рајан избра десет фотографии од него и неговата сакана сопруга, но Блејк на ниту една не изгледа како што треба. Таа или спие, или лошо се смее, или гледа настрана.

„Среќен роденден“, напиша кратко духовитиот актер во описот сетот од десетте фотографии.

View this post on Instagram

Happy Birthday, @blakelively.

A post shared by Ryan Reynolds (@vancityreynolds) on

Веруваме дека актерката е воодушевена од овој „подарок“, а дали ќе подготви одмазда ќе видиме.

Едно е сигурно – следбениците многу убаво се насмееја, а многумина се согласија дека „не постојат лоши фотографии од Блејк Лајвли“.

Остави коментар

Почетна // Забава // Рајан Рејнолдс го покажа можеби најлошото издание од неговата сопруга Блејк Лајвли
Горе