Разводот ги однесе килограмите: Адел во ново издание

4 јули, 2019
адел

Популарната британска пејачка Адел (31) значително ослабе по крахот на тригодишниот брак со бизнисменот Сајмон Конеки (45).

Новата линија гордо ја покажа на концертот на четворката Spice Girls на стадионот Вембли во Лондон.

Тајната на нејзината трансформација е во пилатесoт на кој таа оди редовно со нејзината пријателка Ајда Филд, сопруга на пејачот Роби Вилијамс.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi