1 јуни, 2020

Популарната британска пејачка Адел (31) значително ослабе по крахот на тригодишниот брак со бизнисменот Сајмон Конеки (45).

Новата линија гордо ја покажа на концертот на четворката Spice Girls на стадионот Вембли во Лондон.

Тајната на нејзината трансформација е во пилатесoт на кој таа оди редовно со нејзината пријателка Ајда Филд, сопруга на пејачот Роби Вилијамс.

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Разводот ги однесе килограмите: Адел во ново издание
Горе