3 јуни, 2020

Никол Шерцингер раскина со момчето , но сѐ уште не е подготвена да започне нова романса.

Никол Шерцингер (40) неодамна раскина со бугаркиот тенисер Григор Димитров, а не чекаше долго за додворувачи.

Како што пишува британскиот „Daily Mail“,  поранешниот фудбалер Џејми Реднап ја поканил пејачката да излезат, но набрзо добил и одговор. Штом дознал дека е повторно слободна, Џејми ја поканил на состанок преку заеднички пријатели, но таа го одбила повикот и рекла дека се уште не е подготвена за нова врска.

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Секси пејачката само што излезе од четригодишна врска, а веќе е на метата на сериозни додворувачи
Горе