28 февруари, 2020

Радио

Преубавата манекенка позираше во многу сексипилно издание.

 Имено, таа позираше во многу сексипилно издание покрај модниот дизајнер Jean Paul Gaultier, но за некои нивната позиција е малку непријатна.

Сепак, станува збор само за деловна соработка и нешто ново што го подготвуваат за своите фанови.

Остави коментар

Почетна // Забава // Што ќе каже Bradley Cooper на ова? Irina Shayk во непријатна поза со познатиот французин
Горе