28 март, 2020

Радио

Иако се во брак веќе седум години, кој важи за еден од најхармоничните во светот на познатите, се чини дека не е сè идилично како што изгледа…

Џастин Тимберлејк (38), кој е во брак со актерката Џесика Бил (37) веќе седум години, беше снимен во еден бар додека разменуваше нежности со ѕвездата Алиша Вајнрајт (30)!

Странските медиуми објавија како Алиша го допир и гали Џастин по ногата.

Овој пар е снимен околу полноќ во еден бар во Њу Орлеанс, каде се релаксираа во паузите од снимање на филмот Палмер, во кој играат – љубовници.

Извор на британскиот магазин „The Sun“ кој се наоѓал во близина тврди дека Тимберлејк бил под дејство на алкохол и едвај можел да застане на нозе.

„Во еден момент тој ја фати нејзината рака и ја стави на коленото, а таа нежно го галеше по ногата“, рече изворот.

Пејачот и актер кој е во брак со убавата Џесика Бил, го доби синот Силас (4) и досега не е познато дека бил склон кон неверство.

Остави коментар

Почетна // Забава // Што се случува? Џастин Тимберлејк е фатен со друга?
Горе