11 август, 2020

Шпекулациите дека сопругата на Џастин Бибер, 22-годишната Хејли е бремена, се појавија во сите светски медиуми откако неодамна, манекенка беше фотографирана како се држи за стомакот. Иако подоцна негираше дека во блиска иднина нема намера да го прошири семејството со 25-годишната суперѕвезда, со кого се омажи пред една година, обожавателите после последните фотографии се убедени дека Хејли е веќе во блажена состојба и тоа го крие. Сега сопругата на Бибер повторно се огласи на Инстаграм за ова и ги прекина шпекулациите.

Таа им порача на своите 23,6 милиони следбеници, дека приказните за нејзината бременост се „смешни“.

„Интернетот е смешен. Не, не сум бремена, само навистина сакам храна “, напиша Хејли.

View this post on Instagram

My bride is ?

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Потсетуваме, гласините дека нејзината најдобра пријателка Кендал Џенер е бремена го поттикна и самиот Џастин, кога минатиот месец рече дека сака да има деца. Честитајќи го 22-от роденден на сопругата, пејачот на Инстаграм напиша: „Среќен роденден на љубов! Поради тебе, секој ден сакам да бидам подобра личност. Начинот на кој го живеш својот живот е привлечен. П.С. Ме возбудуваш на секој можен начин. Следната сезона БЕБЕНЦА“. Но, ова не беше прв пат музичарот јавно да се изјасни за желбата дека сака да има деца со Хејли.

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Сопругата на Џастин Бибер проговори за бременоста
Горе