11 август, 2020

Прекрасната Тина Кунаки (22), која наскоро ќе стане мајка, позираше гола за насловната страница на списанието „Фото“. Таа импресионираше голем број луѓе на Инстаграм. „Божица“, „Каква коса“, „О Боже мој“, се само дел од коментарите.

Манекенката и актерка која минатата година се омажи во Париз со поранешниот сопруг на Моника Белучи и францускиот актер Винсент Касел, со оваа фотографија се приклучи на групата познати бремени жени кои без облека позирале за престижното списание како што се Бритни Спирс, Клаудија Шифер, Деми Мур. Во 1991 година сè започна. Со фотографиите на Тине Кунаки сигурно е воодушевен и Винсен, кој на 5 април на Инстаграм и честиташе годишнина на сопругата.

Винсент Касел беше во брак со Моника Белучи до 1999. до 2013. година, со која ги доби ќерките Леона и Дева, кои тргнаа по стапките на нивните родители.

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Сопругата на Винсент Касел гола и бремена на насловна: Таа е божица!
Горе