31 мај, 2020

Покрај ексклузивните фотографии, во овој број на „Vouge“ ќе го видиме и првото заедничко интервју на оваа интересна двојка. Деталите сѐ уште не се целосно познати, но знаеме дека Biber тој ден рече: „Таа е сигурноста која отсекогаш ја сакав“.

Justin Bieber и Hailey Baldwin, исто така, немале сексуални односи пред да се венчаат!

Ова лично го изјавија пејачот и манекенката, во заедничкото интервју за „Vouge“.

„Ова е најдобрата одлука што некогаш сме ја направиле, на тој начин покажавме почит кон Бога”.

Бев во целибат речиси една година, пред да ја запознаам Hailey. Мислам дека Бог ми се „врати“ со тоа што ми ја испрати неа “, изјави Justin за „Vouge“.

Интересно е тоа што тие ја започнаа врската кон крајот на мај, а веќе во септемврси се венчаа, а двајцата признаваат дека токму поради фактот што немале секс, го забрзале процесот за брак.

View this post on Instagram

I can’t breathe

A post shared by Justin Bieber (@babizzle) on

View this post on Instagram

#JustinBieber y #HaileyBieber para #Vogue 2019.

A post shared by JUSTIN BIEBER CHILE. (@justinbieber.cl) on

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Таа е сигурноста која ја сакав!
Горе