Taylor Swift e навредена: Само на жените им се поставува ова прашање откако ќе наполнат 30 години

29 мај, 2019
t

Музичката ѕвезда Тејлор Свифт оваа година го прославува јубилејниот 30-ти роденден, што за многумина е голема пресвртница. Токму поради ова еден новинар кој работи за германски медиуми, беше инспириран и го постави прашањето дали планира да има деца, што пејачката многу ја навреди.

– Дали ова е пресвртна точка во вашиот живот? Дали сакате еден ден да бидете мајка? “, праша новинарот, но таа не се збуни ниту малку.

„Навистина мислам дека на мажите не им се поставува ова прашање кога ќе наполнат 30 години, поради тоа сега нема да одговорам на ова прашање“, одговори и се пошегува дека ќе продолжи да ги прави грешки кои ги правела во дваесеттите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi