24 јануари, 2020

Радио

Како и многуте светски ѕвезди, бразилскиот модел Andriana Lima (38) летува во Марбела. За да ги избегне бројните обожаватели, таа се обиде да се маскира со капа, што ја искомбинира со тегет мини-фустан.

Меѓутоа, нејзината неверојатна убавина не може да остане незабележана, иако до плажата се возеше мини возило за голф.

Остави коментар

Почетна // Забава // Уавина која не може да остане незабележана
Горе