31 мај, 2020

Сара Џесика Паркер на Instagram сподели фотографија од еден сончев ден во Њујорк. Имено, актерката го фати моментот додека две момчиња без пардон се сончаа на тротоарот. Бидејќи ова е јавна површина, а не плажа или предвидено место за уживање на сонце, симпатичната сцена е овековечена и споделена на социјалната мрежа.

– „Плажа на тротоар. Ви благодарам Арон и на Зак “, напиша Паркер.

Сара се погрижи се да биде регуларно, па побара дозвола од момците за да ги фотографира, а од фановите на Instagram доби многу позитивни коментари.

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Забележа несекојдневна ситуација во центарот на Њујорк: Сите се смеат поради објавата на Сара Џесика Паркер!
Горе