Зошто Опра е горда на Меган Маркл?

3 мај, 2019
megan

 Ретко кога луѓето блиски до Меган Маркл јавно зборуваат за Војвотката. Сите се однесуваат заштитнички спрема пријателката, и денес, кога сите своите најинтимни моменти ги изнесуваат во јавноста, неа е речиси неверојатно да ja видиме.

 Меѓутоа, 65-годишната Винфри одлучи да го прекрши самонаметнатото ембарго за Меган, за да сподели неколку откритија за Entertainment Tonight и The Hollywood Reporter.

Опра ја пофали одлуката на Меган да ја прескокне традицијата на фотографирање по породувањето. “О, мој Боже! Јас сум толку горда на нејзините одлуки “, рече таа. “Потребно е многу сила за да застане и каже дека тоа е она што навистина го сака за нејзиното бебе и семејството да потврди дека ќе го направи тоа поинаку од начинот на кој тоа е правено илјада години.” Јас сум толку горда на неа “, рече Винфри . Таа додаде дека е импресионирана од волјата на Меган.

Се верува дека 37-годишната Маркл планира да се породи дома и ќе се одлучи за воспитување и грижа кои ја поддржуваат екологијата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi