Анџелина Џоли блесна на премиерата во Јапонија

7 октомври, 2019
Џоли

Не бевме ни свесни колку ни недостасуваше времето кога Анџелина Џоли беше често видено лице на црвениот тепих. Но, сега имаме можност повторно да го видиме сјајот на холивудската ѕвезда. 44-годишната актерка повторно во улога на злобната вештерка во продолжението на Maleficent, а во моментов филмот минува низ светска промо-турнеја. Најновата филмска премиера на „Maleficent: Lady of Darkness“ се случи во Јапонија на арената „Roppongi Hills“.

Точно, ѕвездата повеќе личеше на самовила – Џоли беше неверојатно убава во фустанот на модната куќа Ralph & Russo Couture кога одеше на црвениот тепих со нејзината ќерка Захара Марли Џоли-Пит (14) и синот на Мадокс Чиван Џоли-Пит (18). Фустанот беше дизајниран во стилот на 30-тите години и потсетува на ерата на арт-деко, за кој што мора да признаеме дека на Анџелина одлично и прилега. Но, со таква освојувачка насмевка, како не би.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi