15 јули, 2020

Прекрасната оскаровка откри дека таа се уште е сама, и дека брадестите типови имаат поголема шанса кај неа!

Шарлиз Терон (43) изјави за британскиот Сан дека таа е се уште сама, и покрај инсистирањето на таблоидите кои тврдат дека е во врска со пејачот Seal.

„Направив свесна одлука да бидам singl, бидејќи сакав да се посветам на образованието на децата“, вели актерката, која неодамна откри дека посвоениот син го воспитува како девојче, бидејќи тој така се чувствува со само три години.

“Сега го сменив мислењето, сакам врска. Сакам добар човек, кој има добра брада или може да ја израсне. Не сакам дечко чија брада расте нерамномерно, сакам вистинска брада“, рече таа.

Погледнете го трејлерот на нејзиниот нов филм, во кој, за чудо, брадест маж ја толкува главната улога …

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Бара маж со брада!
Горе