Брутални тренинзи: Скарлет Јохансон гладувала повеќе од 15 часа, се измачувала поради една единствена работа!

6 мај, 2019
Capture

Трудот вредеше!

Актерката Скарлет Јохансон во текот на подготовките за улогата во филмот „Avengers“ беше подложена на строг режим на вежбање и исхрана, кој вклучуваше дури и изгладнување.

https://www.instagram.com/p/BxEAKU_Fm-O/?utm_source=ig_embed

Скарлет, со желба да изгледа совршено во тесниот костим за нејзиниот суперхерој, се придржувала на брутален тренинг како американските маринци. Таа секојдневно вежбала со тегови, скокање, трчање, јога, фрлала топки, squats… Таа престанала да пуши и спиела повеќе отколку што била навикната – повеќе од четири часа.

„Намерно ја изгладнував, не смееше да јаде. Се подготвувавме за темпо на снимање кое трае речиси цел ден.” Целта беше да се здобие со физичките карактеристики на ликот кој го толкува “, објасни нејзиниот тренер за странските медиуми.

На премиерата на “Avengers”, што се одржа во Лос Анџелес на 22 април, Скарлет се појави во тесен краток, а со својот изглед го привлече целото внимание.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi