Деца, да ве нема!

28 мај, 2019
indi

Еден е Индијана Џонс!

Еден од најпознатите омилени филмски ликови е сигурно Индијана Џонс.

Професор по археологија кој нè задоволува со децении оживеа благодарение на феноменалниот Харисон Форд. И тој е многу свесен за тоа.

Говорејќи за ново продолжение кое ќе се појави во кината за две години, Харисон Форд мораше да одговори на прашањето „што потоа“ – односно, дали серијата ќе продолжи со нов, помлад актер.

Тој на краток и јасен начин рече дека оваа филмска серија завршува како што започна – со него како Индијана. Точка.

„Никој нема да биде новиот Индиана Џонс, зарем не разбирате?“ Јас сум Индијана. Кога јас ќе заминам, тој си оди. Толку лесно. Запаметете го тоа“.

Ние апсолутно се согласуваме со него и се надеваме дека некое филмско студио нема да се направи паметно за некоја година да објави римејк со некој млад актер.

ЗОШТО ТОЈ Е ИНДИЈАНА!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi