3 јуни, 2020

Кога поранешната германска манекенка Хајди Клум се вери со 16 години помладиот Том Каулиц, многумина беа изненадени. Сепак, сега се шпекулира дека причина за веридбата, по само девет месеци врска и очигледните емоции, е и тоа што очекуваат бебе.

View this post on Instagram

I SAID YES ❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Гласините ги „подгреа“ германскиот моден дизајнер Волфганг Џоп, кој седеше до Хајди во жирито на „Germany’s Next Top Model“. Тој во интервју за РТЛ, рече дека моделот и нејзиниот сопруг, покрај свадбата, очекуваат и принова.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Ниту Хајди, ниту Том не ги демантираа овие гласини.  Да ве потсетиме, поранешната манекенка зад неа има два брака – со актерот Рик Пипин и пејачот Сеал.

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Доаѓа и петтото бебе: Хајди Клум е бремена?
Горе