5 август, 2020

Атрактивната и модерна Џенифер Лопез, ги воодушеви сите кога се појави на црвениот тепих во Торонто заедно со нејзиниот вереник Алекс Родригез.

И додека од сите страни пристигнуваат пофалби за нејзиниот изглед, на интернет се појави видео што ја шокираше јавноста.

Имено, додека самоуверената и убава Џеј Ло ја поздравуваше публиката од балконот, непосредно пред премиерата на нејзиниот нов филм „Hustlers“, за малку ќе се случеше ужасна несреќа. Додека им мавташе на своите фанови и присутни, Џенифер се лизна и за малку ќе паднеше од балконот.

Погледнете самите…

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Џенифер Лопез блескаше во Торонто, но потоа за малку ќе се случеше страшна несреќа
Горе