24 јуни, 2019

Радио

За да не ја урочат…

Додека во последно време се шпекулира за венчавката на познатата двојка, Тејлор Свифт и Џои Алвин, популарната пејачка не сака да одговори ништо поврзано со тоа и цврсто ја чува својата врска од јавноста.

Според странските медиуми, извор близок до пејачката откри дека Тејлор и Џои благодарение на тоа, денес се толку многу заљубени еден во друг и дека „приватната“ врска им помогнала подобро да се запознаат. Исто така, изворот откри дека Џои е вистински џентлмен, дека исклучително ја почитува Тејлор, но дека тој се повеќе се зборува за нивната свадба. Токму поради ова, очигледно е дека пејачката сака помирен живот со својот партнер, далеку од многуте папараци.

Остави коментар

Почетна // Забава // Еве зошто Тејлор Сфивт ја крие врската од очите на јавноста
Горе