15 октомври, 2019

Радио

Празничните денови се одлична можност за познатите дами да ги претстават новите и неверојатни стилови.

Не ни очекувавме ништо помалку од прекрасната Beyoncé која на Instagram објави неколку фотографии , ја зголеми температурата на оваа социјална мрежа и покажа дека празничниот стајлинг може да биде во најсекси издание.

Долгото сребрено металик сако и кратките шорцеви, ги искомбинира со бела ташничка и проѕирни чевли.

Со одличниот аутфит, таа совршено го вклопи драматичниот, темен кармин на усните и ефективните обетки, а косата испреплетена во плетенки е полн погодок.

Остави коментар

Почетна // Забава // Го воодушеви женскиот, но уште повеќе машкиот пол: Beyoncé со најсекси празничен стајлинг
Горе