Margot Robbie и Brad Pitt совршено се забавуваа во Лос Анџелес

15 јули, 2019
mb

„Once Upon A Time In Hollywood“

Промовирањето на филм понекогаш може да биде и заморно. Има бескрајни интервјуа и прес-конференции на кои актерите треба да се справат со слични прашања, бескрајно позирање на црвениот тепих и фотографии.

 Но, за време на официјалното фотографирање за најновиот филм на Quentin Tarantinо, „Once Upon A Time In Hollywood”, Brad Pitt одлучи да ги расположи сите присутни со неочекувани балетски вештини.

Margot Robbie, која ја глуми на покојната актерка Sharon Tate во филмот, се подготви за фотографирање  во прекрасната креација на Dereк Lam – кога Pitt танцувајќи влезе во кадарот. Актерката очигледно уживаше во извонредна пауза, додека сите присутни хистерично се смееја додека Pitt го покажуваше своето најдобро балетско движење пред Margot. Потоа Robbie и Pitt им се придружија на режисерот Quentin Tarantino и нивниот колега Leonardo DiCaprio.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi