Моника Белучи блесна на црвениот тепих, а на сите вниманието им го одвлече еден детаљ: Актерката носеше накит вреден повеќе од 7 милиони долари!

20 мај, 2019
m

Моника Белучи се појави на 72-от филмски фестивал во Кан, на премиерата на филмот „The Best Years of a Life“ и блескаше во прекрасен тегет фустан.

Актерката докажа дека годините за неа се само бројка, така таа блесна во тоалетата со длабоко деколте, а околу нејзиниот врат носеше скап накит.

 Идентично ланче од познатиот бренд, Моника носеше во 2006. година, а ланчето со крокодил стана експонат во музеите.

Неговата вредност е околу 7.300.000 долари.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi