19 октомври, 2019

Радио

Прекрасната холивудска актерка веќе долго време ја негува нежната руса боја на коса и секогаш префинет аутфит, но нејзините фанови не ги заборавиле нејзините локни од почетокот на нејзината кариера, како ни насмевката и “дивата” убавина.

Овие денови, Никол Кидман за  HBO снима мини серија „The Undoing“, поради што е повторно е онаа старата – црвенокоса, кадрава и убава!

Иако е постара и малку посериозна, Никол и понатаму го има оној посебен шарм и невообичаена убавина што ѝ донесоа слава на почетокот на нејзината кариера.

View this post on Instagram

#nicolekidman

A post shared by meganmarkle (@_axhollywood_) on

Остави коментар

Почетна // Забава // Никол Кидман како во старите денови: Црвенокоса и преубава
Горе