20 септември, 2019

Радио

Ако некогаш сте се запрашале како актерките се подготвуваат за улогата на суперхерој, погледнете го видеото кое актерката Бри Ларсон го сподели на нејзиниот на Instagram профил.

На видеото, актерка турка џип, тежок речиси три тонни, со цел да добие потребна физичка обука за нејзината улога во Капетан Марвел.

За потребите на тренингот, Brie исто така купи специјално направени патики со името на филмот на задниот дел. Актерката вежба со познатиот тренер Џејсон Волхам од Rise Movement, кој исто така работи со Ирина Шајк, Ема Стоун и Џесика Биел.

Остави коментар

Почетна // Забава // Погледнете како оскаровката Brie Larson се подготвува за улогата во филмот Captain Marvel
Горе