Познатите личности беа запрепастени: Познатите пејачи сите ги шокираа со жешкиот настап!

26 ноември, 2019
camilla

Американските музички награди ќе бидат запаметени по неколку интересни моменти: Дуа Липа за прв пат се прошета на црвениот тепих со момчето Анвар Хадид, Тејлор Свифт беше прогласена за изведувач на деценијата, Селена Гомез се пресоблече повеќе пати отколку што некои можеа да избројат, а потоа се случи а настапот што сите ги запрепасти!

Поточно, Камила Кабело и Шон Мендез, кои оваа година ја снимија песната Senorita и снимија прилично провокативен спот – толку жежок што се заљубија на неговото снимање – настапија заедно. Парот цело време се милуваше, се гледаа во очи, а познати личности во публиката беа на работ на своите исчекувања чекајќи Камила и Шон да се бакнат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi