Прекрасните мажи во кои се вљубени сите жени: Леонардо и Бред добија овации од 7 минути, ЕУФОРИЈАТА не престануваше

23 мај, 2019
пит 2

Бред Пит и Леонардо Дикаприо го украдоа шоуто во Кан, појавувајќи се на премиерата на филмот „Once Upon a Time in Hollywood“, во придружба со нивната колешка кој ја толкува една од главните улоги во филмот, Марго Роби и режисерот Квентин Тарантино.

Овациите од 7 минути не се толку изненадувачки кога ќе се појави ваков тим на чело со легендарниот Тарантино.

Пит и Дикаприо беа усогласени во црни костуми со лептир машни и со добро расположение позираа пред фотографите.

Многумина се радуваат на овој филм бидејќи холивудските шмекери  за првпат снимаат заедно, не земајќи го во предвид  краткиот филм „The Audition“ од 2015. година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi