Рита Ора проговори за својот приватен живот, а сега откри дали е во врска со овој пејач!

24 мај, 2019
rr

Медиумите последниве неколку месеци шпекулираат дека популарната пејачка Рита Ора е во врска со еден од членовите на групата One Direction, Лијам Пане.

Рита сега ги отфрли ваквите гласини и истакна дека сака целосно да сe посвети својата кариера и пеењето.

Рита Ора на овој начин негираше дека има нешто повеќе од пријателство со споменатиот пејач.

– Сето наведено потврдува дека сега не е вистинското време за нова врска. Некои луѓе ме поврзуваат со момчињата со кои ќе ме видат, во моментов љубовта не ми е во прв план. Од друга страна, не треба премногу долго за да чекам, во иднина сакам да имам големо семејство”, изјави Ора за странски магазин.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi