Spice Girls на турнеја: Дали ова е нивниот целосен дебакл?

30 мај, 2019
с

Светски популарниот бенд од деведесеттите години Spice Girls, започна comeback турнеја, со концерт во главниот град на Ирска, Даблин. Ова е прв од 13те концерти на турнејата, каде што тие настапија без Victoria Beckham.

Сепак, фановите не беа задоволни од концертот, кој имаше многу технички проблеми. Twitter е преплавен со  коментари и видеа од концертот, кои беа проследени со критики на сметка на звукот.

– Знаете дека нешто не е во ред кога посетителите на концертот на Space Girls седат, затоа што не знаат која песна следи, бидејќи звукот е толку лош – беше еден од коментарите.

– Ви благодариме што дојдовте на нашиот концерт во Даблин. Се гледаме во Кардиф и се надеваме дека вокалите и звукот ќе бидат многу, многу подобри – напиша Melanie Brown.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi