16 октомври, 2019

Радио

Верувањето дека оној што еднаш изневерил, повторно ќе изневери, го докажува и Тристан Томпсон. Имено, кошаркарот кој е татко на детето на едно од најмоќните семејства, Кардашијан, повторно ја изневери Клои, и тоа ниту повеќе, ниту помалку туку со најдобрата другарка на нејзината помлада сестра Кајли Џенер.

View this post on Instagram

We are ready whenever you are little mama 🦋

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

После ова, Клои, овој пат одлучи дефинитивно да стави точка на приказната со Тристан, со кого во април минатата година ја доби ќерката Тру.

View this post on Instagram

to 2019 please …

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Странските таблoиди објавија дека Тристан и Џордан Вудс се видени како разменуваат нежности и бакнежи во ноќен клуб, а кога дознала Клои, веќе не сакала да слуша оправдувања.

Остави коментар

Почетна // Забава // Клои Кардашијан повторно го напушти Тристан: Ќе занемете кога ќе видите со која девојка ја изневери
Горе