Сака само да се забавува: Кендал Џенер раскина со NBA кошаркарот

24 мај, 2019
kk

Манекенката и ријалити ѕвезда Кендал Џенер раскина со NBA кошаркарот Бен Симонс, пренесуваат американските медиуми.

Кендал (23) и Бен Симонс (22) од Филаделфија ја завршија романсата за малку повеќе од една година.

Тие за првпат заедно беа фотографирани на почетокот од минатата година, а дека нешто не беше во ред, Кендал неодамна кажа во едно интервју во кое зборуваше за нејзината врска.

„Убаво ни е, но не знам колку долго ќе потрае”, рече таа. И за жал не траеше.

„Врската е завршена, а Кендал сега само сака да се забавува”, изјави извор близок до моделот, а американските медиуми ова го толкуваат како да не и било многу забавно во оваа врска.

Кендал претходно беше во врска со познатите момчиња како Хари Стили, А $ AP Роки и Џорџ Кларксон.

View this post on Instagram

NEW @calvinklein #MYTRUTH #MYCALVINS

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

View this post on Instagram

i told you i’m ice cold

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi