1 јуни, 2020

Barbara Palvin е главната вест на модните портали! Таа е новиот ангел на Victoria’s Secret.

Сега ова е и официјална вест! Најновиот ангел на VS (Victoria Secret) е Barbara Palvin.

Унгарката Barbara Palvin има 25 години и претходно има настапувано на модни ревии за познатата куќа, заедно со Taylor Hill, Kendis Gibson, Alessandra Ambrosio и другите убавици.

Adrijana Lima, за брендот Victoria’s Secret последен пат настапи во ноември 2018. година.

View this post on Instagram

??‍♀️

A post shared by Barbara Palvin (@realbarbarapalvin) on

Barbara, веста ја објави на нејзиниот Instagram профил, нагласувајќи дека е „горда што ја претставува Унгарија“.

View this post on Instagram

?

A post shared by Barbara Palvin (@realbarbarapalvin) on

 Не е лесно да се замени најплатената манекенка која ги носеше популарните „крилја“ на VS, но и Barbara има свои адути! Погледнете ја галеријата од новата убавица и уверете се сами!

View this post on Instagram

?

A post shared by Barbara Palvin (@realbarbarapalvin) on

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Таа е новата Adriana Lima: Запознајте ја Barbara Palvin – новото и преубаво лице на Victoria’s Secret
Горе