23 август, 2019

Радио

Како и да е, фустанот е совршен.

Ким Кардашијан минатата ноќ облече еден од нејзините најубави фустани досега! Да, и тоа може да се случи!
Фустанот е едноставен и еднобоен – црн – со можеби најдлабокото деколте што сме го виделе во последно време.

Рака на срце, фустанот е прекрасен иако Ким цела ноќ „се бореше“ со него за да не и се видат градите.

Сепак вредеше!

Остави коментар

Почетна // живот // Kim Kardashian (речиси) покажа се!
Горе