17 септември, 2019

Радио

Адријана Лима (37), поранешниот ангел на Victoria’s Secret, се труди секогаш да изгледа елегантно.

Бразилската манекенка се сретна со пријателките на ручек во Лос Анџелес, а нејзината комбинација ги доби сите пофалби од модните критичари.

Остави коментар

Почетна // живот // Andriana Lima: Секогаш елегантна во друштво на пријателките
Горе