23 август, 2019

Радио

Уште еден celebrity бренд се појави на пазарот.

Во ноември 2018. година, моделот Емили Ратајковски им најави на своите Instagram следбеници дека наскоро ќе ја претстави својата линија на долна облека наречена M / Rata.

Пред неколку дена, таа конечно објави фотографии од нејзината прва кампања наречена Body. На фотографиите, моделот се појавува во супермаркет во боди, лелеави фустани и долна облека. Колекцијата вклучува памучни и чипкасти парчиња во неутрални нијанси.

Остави коментар

Почетна // живот // Emily Ratajkowski претстави сопствена линија за долна облека
Горе