5 август, 2020

Мали ранци, ташнички на преклоп или популарните shopper-ки во живописна палета на бои, не потсетуваат на топлите и безгрижни летни денови кои следат.

Колекцијата Carpisа е карактеристична по интензивните и јасни летни тонови, а animal print-от во виолетова, тиркизна или беж боја ќе и дадат на вашата облека доза на возбуда и заводливост.

Колекција богата со разни модели, облици и големини ќе го задоволи вкусот на секого, без разлика дали избирате помеѓу мала вечерна ташна, спортска елеганција околу половината или maxi ташни за дневни варијанти.

Must have летниот моден додаток од Carpisa колекцијата совршено го надополнува секој женствен изглед.П

обарајте ја вашата омилена ташна со потпис Carpisа и уживајте во летото пред вас со стил.

Остави коментар

Почетна // Life Story // Инспирирајте се од живописните бои на Carpisa колекцијата
Горе