24 јуни, 2019

Радио

Прекрасно издание од глава до пети.

Супермоделот Ирина Шајк не престанува да не воодушевува со модниот избор откако почна да го придружува сопругот Бредли Купер на настани поврзани со промоцијата на неговиот нов филм „A Star Is Born“.

Се чини дека моделот во овој момент обожава да носи палта на настани. Минатата недела носеше Burberry палто на филмскиот фестивал во Палм Спрингс, додека на вчерашниот настан облече палто на Versace.

Палтото го искомбинира со кожна чанта и чизми со златни детали од колекцијата на брендот Versace.

Неверојатната  црвеникава нијанса на палтото од колекцијата за 2019. година совршено ја надополнува фигурата на Ирина и бронзениот тен.

Остави коментар

Почетна // живот // Irina Shayk во шик црвен Versace kомплет во New York
Горе