28 мај, 2020

Emily Ratajkowski одамна има линија за бикини со својот потпис, Inamorata, но сега одлучи да оди еден чекор понаред.

View this post on Instagram

Weekend mode.

A post shared by Inamorata (@inamoratawoman) on

Манекенката дизајнираше кошули што одговараат на парчињата за капење кои таа ги создава. Повеќето се со точки, во моментов еден од најпопуларните дезени.

View this post on Instagram

Matchy matchy never felt so right. Shop the El Camino.

A post shared by Inamorata (@inamoratawoman) on

View this post on Instagram

Cool cat.

A post shared by Inamorata (@inamoratawoman) on

Остави коментар

Почетна // Life Story // Летна мода на Emily Ratajkowski: Популарни дезени и лелеави материјали
Горе