28 февруари, 2020

Радио

Ријалити ѕвездата, Ким Кардашијан, обожава високи потпетици, но според она што го објави на нејзиниот Instagram профил, таа нејзината љубов и ја пренела на ќерка си, едногодишната Чикаго. Имено, 38-годишната старлета сподели видео на кое се гледа како нејзината најмлада наследничка учи како да оди на високи потпетици ….

Малата Чикаго скапите Louboutin  ги искомбинира со Louis Vuitton ташна.

Ким Кардашијан често се наоѓа на метата на критики бидејќи ги експонира децата на Instagram.

Остави коментар

Почетна // живот // Louboutin и Louis Vuitton: Ким Кардашијан ја учи едногодишната ќерка да оди на високи потпетици
Горе