Најубавите ниски обувки за лето, а не се сандали: Без нив инфлуенсерките не можат да го замислат летото

21 мај, 2019
ффф

И додека во изминатите неколку години инфуенсерките и трендсетерките се натпреваруваат која ќе предизвика повеќе реакции и ќе добие повеќе лајкови за новиот пар сандали или необични римјанки, оваа година ситуацијата е сосема поинаква. Instagram е преплавен со фотографии од девојки во сите модели на патики кои ги комбинираат со различни модели на облека. Повеќе не е важно дали се романтични, секојдневни, лелеави или цветни … апсолутно можат да се вклопат со секое ваше омилено летно парче, а покрај тоа што комбинацијата изгледа многу слатко, ќе се согласите дека ниту едни чевли не можат да бидат толку удобни како патиките!

View this post on Instagram

Sponsored | Sneaker stroll👟 #chloeGIRLS

A post shared by Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek) on

View this post on Instagram

FINALLY ☀️🍻

A post shared by Emili Sindlev (@emilisindlev) on

https://www.instagram.com/p/BlkJv41gtIl/?utm_source=ig_embed
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi