Не и одолеаја ниту Ријана и Софија Вергара: Трендсетерките се јасни – овој модел на ташна е хит за оваа сезона

29 ноември, 2019
ririr

Ташната од брендот Bottega Veneta несомнено стана хит меѓу трендсетерките и инфуенсерите. Поточно, станува збор за мека, кожа ташна, со флексибилна и „прилагодлива“ форма, во зависност од начинот на нејзино носење.

Моделот е прилично едноставен, но секој детаљ е уникатен, така што оваа ташна истовремено е урбана и практична. Цената на оваа ташна е 2100 евра.

View this post on Instagram

Paris night with ❤️❤️❤️🥐🥖

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi