15 јули, 2020

Пролет во знак на едноставноста

Ако сте во потрага по пролетни парчиња кои нема да ви здосадат после една сезона, имаме вистинско решение. Забележавме дека трендсетерките сè повеќе носат basic парчиња кои ги надополнуваат со трендовски парчиња или неочекувани комбинации на бои.

Во продолжение дознајте во кои basic парчиња вреди да се инвестира оваа пролет.

Џемпер на закопчување

Кремасто одело

View this post on Instagram

Pre-bday suit ??? ph: @christinaemiliephoto

A post shared by Vanessa Hong (@thehautepursuit) on

Фармерки со рамен крој

View this post on Instagram

Chill, it’s oversized ?

A post shared by Emili Sindlev (@emilisindlev) on

Едноставни црни сандали

Плетен фустан

Шноли

View this post on Instagram

Four in a row??‍♀️??‍♀️

A post shared by Linn Eklund (@linneklund) on

Слип сукња

View this post on Instagram

? #film by @adenorah

A post shared by María Bernad (@maria_bernad) on

Остави коментар

Почетна // Life Story // Овие 7 парчиња мора да ги имате во вашиот гардеробер оваа пролет
Горе