16 јули, 2019

Радио

Фармерките, мини и долги сукњи, фустани, јакни или комбинезони – ниту едно од овие парчиња изработени од материјалот без кој модата не може да се замисли – jeans, никогаш не излегуваат од мода. Трендовите доаѓаат и си одат, но тексасот останува вечен.

А кои модели се најпопуларни оваа пролет, ни откриваат одличните светски ѕвезди и модни икони …

Naomi Campbell

Kendall Jenner

Gigi Hadid

Kylie Jenner

Jennifer Lopez

View this post on Instagram

💙💙💙 @jlo #jlo #jenniferlopez

A post shared by jlo (@elena_jlover) on

Остави коментар

Почетна // живот // Пролетна инспирација: Како светските ѕвезди носат jeans
Горе