Редизајнирани се култните фармерки: Хејли Болдвин е новото заштитно лице на Levi’s 501

6 јуни, 2019
хх

Во соработка со Херон Престон – дизајнер и DJ, а во чест на култните Levis’s 501 фармерки кои го прославија роденденот во мај, Levis’s претстави колекција со редизајнирани култни фармерки за жени и мажи.

За заштитни на лица на кампањата, одбрани се манекенката  Хејли Болдвин и американскиот уметник кој учествуваше во креацијата на фармерките.

View this post on Instagram

@levis #levis501

A post shared by Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi