Сиена Милер во кампањата за есен/зима 2019: Новото заштитно лице на Jimmy Choo

30 мај, 2019
zzz

Заштитното лице на новата Jimmy Choo кампања – In My Choos, во која е претставена колекцијата есен/зима за 2019. година, е актерка Сиена Милер.

Во елегантни салонки, гламурозни сандали и неверојатно кул патики, ја фотографираше Зое Гросман, а актерката, се разбира, се снајде како риба во вода.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi