Taylor Swift и Stella McCartney на заедничка модна задача

10 јули, 2019
t

Инспириранa од најновиот албум на Taylor Swift – „Lover“, кој ќе биде објавен на 23 август, британската дизајнерка Stella McCartney ќе почне да соработува со американската ѕвезда.

Тие две би требало да креираат линија за облека, а веста ја објави пејачката на нејзиниот Instagram профил.

Не открии за каква колекција станува збор, но фановите веќе шпекулираат дека колекцијата ќе биде романтична.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi