11 август, 2020

Stella McCartney, познатата британска дизајнерка и ќерка на Paul McCartney, лансираше колекција посветена на бендот на нејзиниот татко – The Beatels.

Инспирирана од филмот за The Beatles – “Yellow Submarine”, таа колекцијата  ја нарече All Together Now.

Во продолжение погледнете ја новата колекција на Stella McCartney:

Остави коментар

Почетна // Life Story // „The Beatles“ и мода: Stella McCartney лансираше колекција посветена на бендот на нејзиниот татко
Горе