17 февруари, 2020

Радио

Доколку одите на Halloween забава, но немате идеја што да се маскирате, ви претставуваме три едноставни и брзи шминки што ќе ве воодушеват! Наш фаворит е #galaxylook, кој е вашиот?

Остави коментар

Почетна // живот // Halloween make up look: Три едноставни и брзи предлози!
Горе