14 август, 2020

Сигурно ќе се согласите со нас кога велиме дека песната “Thank U, Next” од Ариана Гранде со која не изненади минатата година е една од легендарните моменти во популарната музика во изминатите неколку години. Фразата ни се навлече под кожа, а се чини дека наскоро ќе пристигне целата линија за убавина, инспирирана од оваа песна.

View this post on Instagram

?

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

Како што дознавме, Ариана, пред неколку недели регистрирала фирма со име “Thank U, Next” за производство на бројни производи за убавина – од парфеми до лосиони за тело и гелови за туширање. Иако Ариана веќе неколку години е многу успешна во светот на парфемите, едвај чекаме да видиме што друго ни подготвува, а ако проценуваме по нејзиниот изглед, нѐ очекува една многу возбудлива celebrity beauty линија.

View this post on Instagram

ruuuuule the wooooorld @2chainz

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

Остави коментар

Почетна // Life Story // Изгледа дека и Ariana Grande ќе има своја beauty линија
Горе