Ким Кардашијан Вест е непрепознатлива во новата кампања

11 јули, 2019
kim

Ким повторно во неочекувано издание

Сѐ уште понесена од успехот на лансирањето на шминки за тело, Ким Кардашијан Вест повторно ја разниша beauty сцената со новата колекција на шминка инспирирана од оган.

„Sooo Fire KKW Beauty” колекцијата на шминка е нејзиното најсјајно лансирање. Всушност, многу храбаро, имајќи предвид дека славната Ким изгледа непрепознатливо во рекламната кампања и на сликите од пакувањето на производите што ги објави на Twitter и Instagram.

На сликата од кампањата Кардашијан Вест го прикажува портокалово-црвениот корсет, додека со усните држи запалено чкорче. Но, она што ја прави сосема поинаква е изборот на русата коса, темни те веѓи и интензивна портокалова графичка сенка. Никогаш досега не сме ја виделе Кардашијан Вест да носи ваква храбра шминка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi