5 јуни, 2020

Лопез одлучи да ја промени својата фризура, па сега нејзината коса е значително пократка и покадрава.

Познатата актерка и пејачка Џенифер Лопез е позната по нејзината негувана и долга коса, но изгледа дека ѝ здодеала.

Имено, таа одлучила драстично да ја скрати, а сега нејзината коса е сосема поинаква од вообичаено. Покрај тоа, нејзината коса сега е кадрава.

Џеј Ло е фотографирана додека излегувала од теретана, а за прв пат е забележана со новата фризура во јавноста.

Остави коментар

Почетна // Life Story // Латино дивата го промени имиџот: Џенифер Лопез е потполно различна
Горе